Гербіцид Лаудіс Байєр - Ціна, Характеристики, Рекомендації, Відгуки Лаудіс 30 WG, ВГ — новий гербіцид системної дії для боротьби проти однорічних дводольних та злакових бур’янів в посівах кукурудзи. Професіонал для специфічних завдань в посівах кукурудзи.
Діюча речовина: темботріон 200 г/кг, ізоксадіфен (антидот) 100 г/кг Препаративна форма: водорозчинні гранули
Тара: 3 кг Реєстраційне посвідчення: А № 06342
Переваги Надійний контроль падалиці соняшнику (традиційного, Clearfield та Express Sun) і падалиці ріпаку (Clearfield).
Відмінний контроль лободи білої, амброзії, щириці, проса курячого.
Можливість використання на ділянках гібридизації. Толерантний до всіх гібридів кукурудзи. Широке вікно застосування.
Безпечний для використання в сумішах.
Механізм дії гербіцида Лаудіс Лаудіс належить до хімічного класу трикетони та безпосередньо впливає на шар каротиноїдів. Каротиноїдний шар — своєрідна заслінка, що регулює кількість світла. У разі її знищенні відбувається порушення процесу фотосинтезу, бур’яни знебарвлюються й швидко гинуть. Лаудіс системний гербіцид, що рухається від оброблених листків у обох напрямках — догори в ксилему та донизу в флоему та розподіляється від кореня до верхівки листків. Візуальний ефект після внесення Лаудіс спостерігається значно швидше, аніж у класичних сульфонілсечовин.
Дві доби необхідно для зупинки розвитку бур’яну, через 5 діб спостерігаються типові ознаки дії гербіциду — побіління, а через 14 діб — повна загибель. Швидкість дії гербіциду також залежатиме від інтенсивності світла. Якщо похмурі дні — швидкість дії слабша. Але в кінцевому результаті досягається повна загибель (тільки за довший період часу). Застосування гербіцида Лаудіс
Рекомендується застосовувати гербіцид проти молодих бур’янів, що активно вегетують. Завдяки наявності антидоту в складі Лаудіс гербіцид безпечний для кукурудзи у фазі від 2-х до 8-ми листків. Оптимальний гербіцидний ефект досягається за застосування в ранні фази розвитку кукурудзи від 2-х до 5-ти листків, але основним чинником вибору часу застосування препарату є фаза розвитку бур’янів. Гербіцид Лаудіс - високоефективний проти падалиці культурних широколистих рослин, таких як соняшник та ріпак, що стійкі до гербіцидів групи імідазолінонів (імазамокс, імазапір, імазетапір), а також проти падалиці соняшнику, в тому числі Express.
В оптимальний час використання досягається максимальна ефективність проти таких складно контрольованих бур'янів, як: лобода (навіть переросла), амброзія полинолиста, ваточник сирійський, щириця (види), куряче просо та ін. ДІЯ ЛАУДІС НА ЛОБОДУ БІЛУ (CHENOPODIUM ALBUM): ДІЯ ЛАУДІС НА ЩИРИЦЮ ЗВИЧАЙНУ (АMARANTHUS RETROFLEXUS): ДІЯ ЛАУДІС НА РОСИЧКУ КРИВАВО-ЧЕРВОНУ (DIGITARIA SANGUINALIS): Норма застосування Лаудіс 0,4–0,5 кг/га + Меро (прилипач) 1,0–2,0 л/га. Використання прилипача Меро обов’язкове. Приготування робочого розчину гербіцида Лаудіс Витрата робочого розчину — 200–300 л/га. Заповнити бак обприскувача на 1/3 водою, приготувати маточний розчин Лаудіс, залити в бак, ввімкнути змішувач на 10–15 хв, долити відповідну норму Меро та води, ввімкнути змішувач на 10–15 хв, закрити кришку обприскувача й перевірити роботу форсунок (характер розпилення має відповідати типу форсунки, якщо є відхилення, потрібно усунути їх).
Робочий розчин слід використати протягом 24 годин після приготування. Якщо в процесі обприскування були зупинки на годину і більше, необхідно перед відновленням роботи включити змішувач на 10–15 хв для набуття розчином гомогенного стану. Організація сівозміни 4 місяці 5 місяців 6 місяців 8 місяців Пшениця озима, ячмінь озимий, ріпак озимий, салат-латук, морква Тритікале озиме, цибуля, редис, люцерна Соняшник, томати Соя 10 місяців 18 місяців Горох, ріпак ярий, льон, ячмінь ярий, картопля Буряки цукрові *Сою і озиму пшеницю висівати після оранки або глибокої культивації! Селективність Лаудіс — один з найбезпечніших гербіцидів для кукурудзи. Його застосовують на зерновій та силосній кукурудзі. Лаудіс відмінно витримують усі поширенні гібриди кукурудзи. Можливе використання на ділянках гібридизації. Спектр дії гербіцида Лаудіс Дводольні бур'яни Однодольні бур'яни Чутливі Чутливі Лобода види Вівсюг звичайний Падалиця соняшнику види Пальчатка кровоспиняюча Канатник Теофраста Плоскуха звичайна Щириця лободовидна Просо звичайне Щириця загнута Мишій сизий Амброзія полинолиста Мишій кільчастий Гірчак звичайний Мишій зелений Гірчак шорсткий Середньочутливі Гірчак почечуйний Пирій повзучий Березка польова Гумай (сорго алепське) Осот польовий Свинорий пальчастий (пальчатка зубата) Нетреба види Підмаренник чіпкий Гірчиця польова Паслін чорний Ромашка лікарська Переліска однорічна Редька дика Зірочник середній Лутига розлога Коноплі звичайні Дурман звичайний Галінсога дрібноквіткова Глуха кропива пурпурова Середньочутливі Ваточник Сирійський Малочутливі Гібіск Трійчастий Портулак городній